Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinebulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
290732 odwiedzin | wpisów: 453, komentarzy: 3406, obserwuje: 347

Życzenia dla Bobków i Bobinek :D

autor: bulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Moi Drodzy!!!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim Blogowiczom, aby nigdy nie zabrakło Wam zapału do prac związanych z budową Waszego wymarzonego domu, niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju pomysłów na jego wykończenie oraz nieskończonych funduszy na ich realizację!

Bułatowie heart

 

blog budowlany - mojabudowa.pl


Tak będzie..! :)

autor: bulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Cześć Bobki! wink

Nie będę ukrywać, że oczami wyobraźni już widzę i czuję przedświąteczną atmosferę w naszych Idaredach... blush

...w salonie będzie przecudna choinka, której lśnienie będzie toczyć batalię z równie połyskującym płomieniem palącego się drewna w kominku.

...z łazienkowego okna nie będzie można nie dostrzec dochodzącego blasku świątecznych radośnie migoczących żaróweczek, które będą otulać filar przy wejściu zachęcając do wnętrza domu.

...w wiatrołapie zawiesimy okazałą gałązkę jemioły, aby witała gości, a nam, przyszłym domownikom, przynosiła radość i dostatek w nadchodzącym roku.

...w kuchni z kolei będzie się unosił aromat przepysznych pierniczków rywalizujący o intensywność z lukrowanym makowcem.

Tak będzie, właśnie tak! yes

No dobra, dobra... Trzeba zejść na ziemię frown

I sprowadzić się do parteru. Co ja mówię..? Chyba do piwnicy! smiley

Nie da się ukryć, że na tegoroczne święta Bożego Narodzenia do naszego domku przeprowadzić się nie zdążymy, ale przecież pomarzyć zawsze można. To przecież nic nie kosztuje..!

A do poziomu piwnicy schodzimy dlatego, że właśnie tam trwają prace wykończeniowe. Nasze Bobki dają radę i nawet dzisiaj uparcie walczą z płytkami wink A oto efekt ich prac w kotłowni:

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Trzymajcie się cieplutko! heart

 


No to jedziemy z tym gresem..!

autor: bulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Siemano Wszystkim! laugh

Jak tam przedświąteczne nastroje? Choinka ubrana, mebelki wyczyszczone, pierniczki polukrowane..? Ja melduję wykonanie zadania! wink

Co więcej, w naszym domku również sporo się dzieje, ponieważ ruszyły prace związane z kładzeniem płytek podłogowych w piwnicy. A wygląda to tak:

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


Gres do piwnicy :)

autor: bulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie Kochani już niemalże świątecznie! smiley

Nie wiem czy w przedświątecznej gonitwie będzie to dla Was na tyle ciekawa informacja, że wzbudzi Wasze zainteresowanie, ale warto spróbować..! wink

W ostatnim czasie poczyniliśmy jedne z pierwszych typowo wykończeniowo zakupów, które pomimo tego, że wylądują w piwnicy gdzie mało kto będzie je widział, to i tak wzbudziły w nas już sporo emocji! Zdecydowaliśmy, że będziemy kłaść płytki podłogowe we wszystkich pomieszczeniach w piwnicy, z wyjątkiem pomieszczenia na opał.

Tu się jeszcze wahamy... To znaczy mamy pewnien pomysł enlightenedA może Wy podpowiecie jakieś rozwiązanie? Jak to u Was wygląda?

Nasze rozwiązanie póki co sprowadza się do tego, żeby na części tego pomieszczenia ułożyć płytki (gdzie jest przejście do kotłowni), natomiast w miejscu typowo przeznaczonym na opał zrobić jakąś 'ekstra' wylewkę żeby nic się nie łupało, nie odchodziło itp. Jak będzie - to zobaczymy... smiley

Do piwnicy wybraliśmy gres Kwadro Iowa - jak na nasze potrzeby jest wystarczający. Dodatkowo do pralni na ściany wybraliśmy najzwyklejsze białe płytki:

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

Na dzisiaj to tyle, pa! smiley


Komentarze (1)
autor:aga.opalek  dodano: 2015-12-21 | 20:13:56
Oj tak! Są zainteresowani :-D Jako pierwsze u nas płytki pójdą do kotłowni więc te białe by mi pasowały :) A piwnica ważna rzecz. Płytki warto położyć bo łatwo potem posprzątać :) Powoli i my się zbliżamy do takich zakupów a Wam gratuluję :)