Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinebulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
293771 odwiedzin | wpisów: 453, komentarzy: 3406, obserwuje: 347

Hejo, hejooo! Budujemy ciągle i wciąż! :D

autor: bulatowie blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Cześć Wszystkim! wink

Kochani, nawet nie wiem od czego zacząć. Otóż po wylewkach chciałoby się najlepiej wszystko - ściany, podłogi, meble... Ale niestety nie ma lekko - powolutku do celu. Obecnie musimy podreperować budżet żeby ruszyć potem z kopyta. Taki przynajmniej jest nasz plan! laugh

Oczywiście u nas zawsze się coś dzieje i choć ostatnio nie było wpisów na blogu, to i tak dbamy o to, by Idaredy nie czuły się osamotnione i zapomniane. 

Mamy już nadany numer dla naszego domku - 334b - żartujemy, że musi być ,,b" - jak Bułatowie w końcu! wink

Podczas urlopu  podjęłam inetensywne prace i udało mi się (oprócz tego czego nie dosięgnęłam hehe) przetrzeć papierem ściernym ściany żeby były gładziuśkie i zagruntować niektóre pomieszczenia.

Poza tym troszkę się nam pozmieniało wokół domu - postaram się pokazać Wam zdjęcia jak najszybciej. Nasze budowlane zaplecze, czyli robiony przez nas blaszak został przeniesiony (tak, tak - przeniesiony!) za budynek gospodarczy i nawet już zaczęliśmy go zapełniać pociętymi stemplami, które świetnie się sprawdzą jako opał yes

Co jeszcze, co jeszcze... Już wiem! enlightened Deski na drzwi już wysuszone i przetransportowane do Pana Stolarza. Do innego Pana Stolarza z kolei trafiły deski dębowe na schody i podłogę na korytarz na piętro. 

Mamy już wykonany odbiór przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz instalacji energetycznej. Zakupiliśmy również tynk silikonowy z Tytana na elewację. 

Ojojoj! Troszkę sie tego uskładało! Gratuluję wytrwałym, którzy dotrwali do tego momentu i jeszcze to czytają laugh Miło z Waszej strony, że interesujecie się naszymi losami nawet gdy nie jesteśmy aktywni na blogu. Chyba najwyższa pora to zmienić, buźka kiss